Güne Bir Yudum Kitap İle Başla 0 2006

Bir Yudum Kitap

Her sabah uyandığınızda sizi bekleyen bir kitabınız olsun ister misiniz?
FOLX Digital’in kitap aşıkları için geliştirdiği ve e-posta kutunuza her sabah 5 dakikada okuyabileceğiniz en iyi hikâye ve roman pasajlarını gönderen bir servis olan biryudumkitap.com güne güzel başlamanızı hedefliyor.

Bir Yudum Kitap

Tamamen ücretsiz olan ve ‘her sabah bir yudum kahve, bir yudum kitap kalbe iyi gelir’ fikri ile yola çıkan girişime katılmak için tek yapmanız gereken şey ise biryudumkitap.com adresine girip e-postanızı bırakmak, hepsi bu!

Sisteme üye olan herkese, güne kitapla başlama şansı sunuluyor. Yolculuk sırasında ya da kahvenizi yudumlarken sizlere gönderilen kısa hikayeleri okuyabilirsiniz.

Her gün kitap okumanın tadını alan aboneler şöyle anlatıyor:

Mine dedi ki: Ya dünyanın en güzel en tatlı fikrini benden önce yaptıysanız da iyi ki yaptınız 🙂 katlanarak en kısa sürede milyonlara ulaşırsınız umarım 5 dakikalık günlük alışkanlık hep hayatımızda katlanarak devam eder, kolay gelsin.

Sena dedi ki: Ne harika bir düşüncedir bu! Güne güzel başlamanın ötesini yaşıyorum sayenizde. Gerçekten tekrar tekrar ve çok teşekkür ederim.

Enes dedi ki: Merhabalar, Öncelikle böyle harika bir uygulamayı hayata geçirdiğiniz için sonsuz teşekkürler. Özellikle günlük hayatın akışında ihmal ettiğimiz kitapları her sabah bizlere ulaştırmak gerçekten cesaret ve azim gerektiren bir iş. Ve bunu karşılıksız yapmanız gerçekten hiç bir şeye paha biçilemez. Her sabah sizden gelen mail’i gördükçe kendimi değerli hissediyorum. Sayfanızı tüm arkadaşlarım ve yakın çevremle paylaştım. Yeni tanıştığım insanlara bile sizden bahsediyorum. Tekrardan teşekkürler.

Tuğrul dedi ki: Siz bir harikasınız. Bu dünyada hala güzel şeyler düşünen, yararlı işler yapan birilerini görmek mutluluk ve umut veriyor. Çok teşekkür ederim.

Bir Kutu Kitap

Biryudumkitap.com sitesinin sunduğu bir diğer seçenek ise Bir Kutu Kitap!
birkutukitap.com sizin için en seçkin kitapları seçerek, ödeme için %60’a varan indirimlerle kapınıza kadar gönderiyor.

Yani bu güzel sosyal girişimcilik faaliyeti ile yoğun iş temposunda, koşuşturmacalar ortasında kitap okumak bir hayal olarak kalmıyor.

Şimdiden birçok aboneye ulaşan ve ister işte, ister otobüste, kitap taşıma derdi olmadan yanınızda olan biryudumkitap.com’a abone olarak siz de güne güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir