Evcil Hayvanlarla İlgili Tüm Soruların Cevabı Hepipet.com’da! 0 1709

hepipetcom

Dört patili tüylü dostlarımızı ne kadar iyi tanıyoruz? Ne istediklerini, neye ihtiyaç duyduklarını biliyor muyuz? 🙂 Örneğin; bizim çok sevdiğimiz çikolatanın köpekler için ölümcül olduğunu ya da domates ve türevlerini asla yememeleri gerektiğini biliyor muydunuz? Ya da kediler için ıslak mamanın önemini ve dozunu nasıl ayarlamamız gerektiğini?

Hepipet.com sayesinde, tüm bu sorular ve çok daha fazlasının cevabı için artık veterinere kadar gitmenize gerek yok. Bu sitedeki uzman veteriner hekimler, minik dostlarınız hakkında merak ettiğiniz, sormak istediğiniz her konuda size yardımcı oluyorlar. Hayvanların bakımı, beslenmesi, davranışları, ırkları ve özellikleri, sağlıkları hakkında sorulan sorulara hızlı ve etraflıca cevap vermelerinin yanında dostlarımıza özel beslenme programları hazırlıyor ya da prime üyelik yaptırmanız halinde mama, kuaför, evde bakım, köpek gezdirme gibi hizmetlerde indirim sağlıyorlar.

Yalnızca evimizde birlikte yaşadığımız hayvanlar için değil, İstanbul’un binlerce evsiz kedi ve köpeği için de şahane bir girişim olan Hepipet.com sayesinde, her gün eve giderken yanından geçtiğiniz kedi veya köpeğin sağlığı ya da aşı zamanları hakkında veteriner hekimlere danışabilirsiniz.

Sadece soru sormak için değil, sorulmuş binlerce soruya veteriner hekimlerce verilmiş cevaplara göz atabileceğiniz, hayvanlar hakkında merak ettiğiniz ya da hiç bilmediğiniz konularda bilgi sahibi olabileceğiniz, veterinerlerin hazırladığı mini quizleri çözüp hayvanların beslenmesi hakkında doğru bildiğiniz yanlışları öğrenip bilginizi de test edebileceğiniz rengarenk bir platform olan Hepipet.com, sosyal girişim alanında çok önemli bir boşluğu dolduruyor! 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir