Google’dan Sivil Toplum Kuruluşları’na Destek 0 3053

google-sivil-toplum-kuruluslari-programı

Google ile Sivil Toplum Kuruluşları Programı, uygunluk kriterlerini karşılayan tüm Sivil Toplum Kuruluşları’nın Google Reklam Bağışları, YouTube, G-Suite, Google Earth ve diğer ürünlere ücretsiz erişmelerine imkan tanıyor. Yeni bağışçılar ve gönüllüler bulmanıza ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olan bu araçlar aynı zamanda, Sivil Toplum Kuruluşunuzun hikayesini daha büyük kitlelere duyurmanıza destek sağlıyor!

Sivil Toplum Kuruluşları, kısıtlı kaynaklar ve düşük bütçeler ile hedefledikleri konuda farkındalık yaratmak için faaliyet sürdürüyor. Herhangi bir kar amacı gütmeyen bu kuruluşlar, bağışlar ve ek faaliyetlerle çalışma hayatlarına devam ederken, teknoloji ve dijital iletişim araçları onlar için gitgide önem kazanıyor. Bu önemin farkında olan TechSoup Türkiye, Google ile anlaşarak Gmail, Drive, YouTube gibi servislerin STK’lar için düzenlenmiş sürümlerini, Türkiye’deki STK’ların kullanımına sunuyor.

Uygunluk kriterlerini tamamlayan ve belirli koşulları yerine getirdiğini belirten STK’lar, TechSoup’tan onay aldıktan sonra Google servislerine, STK’lar için düzenlenmiş YouTube portalına ve Adwords’de 10.000 dolarlık bağış sistemi içerisinde yer alarak, hedef kitlelerine ulaşma imkanı kazanıyor.

TechSoup Türkiye kimdir?

Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan TechSoup Türkiye, Sivil Toplum Kuruşları’nın çalışma etkilerini artırmak için teknolojiye erişimlerini destekliyor. TechSoup, bu amaç doğrultusunda Microsoft, Bitdefender ve Google gibi şirketlerin kar amacı gütmeyen kuruluşlara yönelik teknoloji bağışı programlarını yürütüyor. Programlar kapsamında STK’lar sunucu, güvenlik ve işletim sistemi yazılımları gibi ürünler için bağış talebinde bulunabiliyor.

Google ile Sivil Toplum Kuruluşları Programı hakkında detaylı bilgi almak ve Sivil Toplum Kuruluşunuzun gücüne güç katmak istiyorsanız buraya tıklayın. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir