Genç Sosyal Girişimciler İzmir’de Buluşuyor! 0 1087

Hülya Denizalp’in mentorluğunda bir grup genç tarafından 2011 yılında kurulan Yaşayarak Öğrenme Merkezi, bu yıl 3. Genç Sosyal Girişimciler Buluşması’nı düzenliyor.
Genç Sosyal Girişimciler Buluşması’nda, fikirleriyle Türkiye’de fark yaratan sosyal girişimciler ve fikri olup nereden başlayacağını bilemeyen gençler bir araya geliyor. Yeni fikirler geliştiriliyor ve gençlerin, sosyal girişimcilik ekosistemine uyum sağlamasına destek olunuyor. Yaşayarak Öğrenme Merkezi, bu yılki buluşmayla toplumda fark yaratmayı ve yaptıklarıyla ilham vermeyi isteyen sosyal girişimciler arasındaki bağı kuvvetlendirmeyi ve sosyal etkilerini artırmayı amaçlıyor.
Yaşayarak Öğrenme Merkezi’nin mentoru Hülya Denizalp’in açılış konuşmasını yapacağı ve sosyal girişimcilik dersi vereceği buluşmada, İhtiyaç Haritası’nın kurucusu Ali Ercan Özgür ve Başka Bir Okul Mümkün temsilcisi Levent Kahraman katılımcılarla deneyimlerini paylaşacak. 22 – 24 Ağustos tarihleri arasında İzmir Afacan Gençlik Evi’nde gerçekleşecek buluşmaya 18 – 30 yaş arasındaki 11 genç sosyal girişimcinin katılabileceğini ve buluşma için son başvuru tarihinin de 15 Temmuz olduğunu hatırlatalım. 🙂
Genç Sosyal Girişimciler Buluşması hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru formunu doldurmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir