ÇGST Atölyeleri Yarıyıl Tatilinde Devam Ediyor! 0 1433

Çocuk ve gençlerin gelişimini tiyatro ve sahne sanatlarıyla desteklemeyi hedefleyen Çocuk Genç Sanat Tiyatro (ÇGST) atölyeleri, yarıyıl tatilinde de çevrimiçi olarak düzenlenmeye devam ediyor.

Biraderler Yapım’ın geliştirdiği bir sosyal girişim olan ÇGST, farklı yaş gruplarında çocuk ve gençler için 2018’den bu yana tiyatro merkezli sanat programları ve atölyeler hazırlıyor. Gençlerle uzun süre çalışma deneyimine de sahip oyuncu, yönetmen yardımcısı ve yönetmenlerden oluşan güçlü ekibi ile ÇGST, sanatın iyileştirici gücüne inanarak çıktığı bu yolda, tiyatro disiplininden yararlanarak çocukların ve gençlerin gelişimine katkı sağlmayı hedefliyor.

Pandemi sürecinde hız kesmeden atölyelerine devam eden ÇGST atölyeleri, yarıyıl tatilinde de gençler ve çocuklarla buluşacak. “YARIYIL TATİLİNDE HER GÜN 11.00’DE BULUŞALIM” diyen ÇGST’de, hem hafta içi hem de hafta sonu düzenleyecek atölyelerin yürütücüleri arasında Arda Aydın, Hasan Demirci, Okan Patırer, Ece Albayrak ve Meltem Figen gibi isimler bulunuyor.

Çocuk ve gençlerin sosyal becerilerini geliştirmeyi ve takım çalışmasını öğretmeyi hedefleyen ÇGST, tatilde tasarımdan oyunculuğa, müzik/ses atölyelerinden dansa farklı alanlarda toplamda 21 atölye düzenleyecek.

Zoom üzerinden düzenlenen etkinliklere kayıt ve detaylı bilgi için http://cgst.online/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir