UNDP Sosyal İnovasyon Destek Programı 0 1443

UNDP Türkiye Hızlandırma Laboratuvarı’nın kentlerdeki sorunlara yenilikçi çözümler geliştirmek ve kadınların inovasyon gücünü açığa çıkarmak amacıyla başlattığı UNDP Sosyal İnovasyon Destek Programı’na başvurular 25 Ocak’a kadar devam ediyor.

UNDP Sosyal İnovasyon Destek programı, kentteki sosyal sorunlara, eğitim, hareketlilik ve gündelik hayat alanlarına yönelik daha etkin ve kapsayıcı çözümler geliştirmek ve kadınların inovasyon potansiyelini desteklemek amacıyla başlatıldı.

Programa, bireyler, tüzel kişiliğe sahip olmayan grup ve ekipler, tüzel kişiliğe sahip kurum ve kuruluşlar, platformlar ya da ortaklıklar başvurabilirler. Ana hedefi kadın liderliğinde yeniliği desteklemek olan program, sadece kadınlara, ekip olarak ise kadın liderliğindeki ve çoğunluğundaki ekiplere açık. Başvuru için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmuyor.

Programa katılanlar, para ödülünün yanı sıra çözüme yönelik geribildirim ve bağlantı kurma desteği, UNDP küresel ağında tanıtım, ek kaynak yaratmaya dair destek gibi birçok fırsattan faydalanma şansına sahip olacak.

UNDP Sosyal İnovasyon Destek Programına 25 Ocak 2021 Pazartesi, saat 23.59’a kadar başvurulabilir. Aşağıdaki linke tıklayarak siz de programa başvuruda bulunabilirsiniz.

https://sites.google.com/view/undpsosyalinovasyon/ba%C5%9Fvuru-yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir