NISHNOVA İle TOGETHER Serisi: Tarımsal Sosyal Girişimcilik 0 1328

Yeni bir ortak çalışma alanı daha girişimcilerin karşısında! Nişantaşı Üniversitesi’ne ait NISHNOVA 360 derecelik bir inovasyon merkezi. Öğrencilerin fikirlerini işe dönüştürebileceği ve gerekli kaynaklara rahatlıkla ulaşabilecekleri bir çalışma ortamı sunan NISHNOVA, Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 NeoTech kampüsü içinde yer alıyor. Özellikle kuluçka merkezlerinde olduğu gibi NISHNOVA’da da temel hedef; üniversite içi proje kültürünün arttırılması yönünde. En önemlisi ise ön kuluçka aşaması ile başlayarak fikirden prototipe sonrasında ürüne ve devamında satış ölçeklendirmeye kadar geniş bir çalışma sürecine giriliyor. NISHNOVA’da girişimcilerin deneyimlerini aktarabilecekleri gönüllü mentorluk hizmetinin yanı sıra projenin temellerini sağlamlaştıran; sürdürülebilirliği açısından oldukça önemli bir etken olan melek yatırımcılarla tanışma ve iş ağları kurma üzerine etkinlikler düzenleniyor. Güncel olarak “TOGETHER” başlığı altında girişimcilik ekosisteminin deneyimli isimlerini ve start-up projelerini buluşturan etkinlik her perşembe NISHNOVA’da.

TOGETHER İle Tarımsal Sosyal Girişimcilik

 

Gelişimin ve sürdürülebilirliğin aktif olduğu sektörlerden biri de tarım sektörü. Bu bağlamda Türkiye’nin tarım sektöründe üretim ve gelişim sürecine dikkat çekmek adına good4trust‘un öncüsü Dr. Uygar Özesmi ve tarlamvar‘ın kurucusu Ata Cengiz 19 Temmuz 2018 tarihinde sosyal girişimci adaylarının sorularını yanıtlamak üzere NISHNOVA TOGETHER Serisi’ne konuk olacaklar. Etkinliğin saat 18.30’da Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 Kampüsü NISHNOVA Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi’nde gerçekleşeceğini de belirtelim. 🙂

NOT: Etkinliğe İTÜ Ayazağa Metro İstasyonu Windowist Tower çıkışında ücretsiz servisler ile katılım sağlanabilir. Etkinliğe katılım ücretsiz ve kayıt zorunludur! Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın.

Başarılar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir