İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülleri Başvuruları Başladı! 0 1778

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü

Bu yıl ikincisi düzenlenen, Kale grubu ve dünyanın en geniş sosyal girişimcilik ağı olan Ashoka Türkiye ortaklığında gerçekleştirilen İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülleri için başvurular başladı!

İlk senesinde birçok girişimci tarafından başvuru alan İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülleri’nde herhangi bir konu sınırlaması da yok. Erken Aşama, İleri Aşama ve İş Birliği Ödülleri olarak üç kategoride ödül veriliyor.

  • Erken Aşama:  Belli bir bölgede pilot uygulaması bulunan ve yarattığı sosyal etkinin yaygınlaşma potansiyeli bulunan sosyal girişimcilerin başvuruları kabul edilmektedir. Ödül miktarı 50.000 TL’dir.
  • İleri Aşama: Geniş bir bölgede uygulaması bulunan ve faaliyet gösterdiği alanda sosyal sorunun çözümü için geniş çaplı bir değer önerisi bulunan sosyal girişimcilerin başvuruları kabul edilmektedir. Ödül miktarı 50.000 TL’dir.
  • İş Birliği Ödülü: Sosyal etkiyi artırmak amacıyla iki kurum arasında geliştirilen işbirliği projelerine ilişkin başvurular kabul edilmektedir. Ödül miktarı 50.000 TL’dir.

Sosyal etkinliği arttırmak amacıyla eklenen İş Birliği Ödülü kategorisi ile, İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülleri bir ilke imza atıyor.

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülleri hakkında daha detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Başvurular ise 13 Ağustos – 21 Eylül 2018 arası devam edecek. Siz de katılmak istiyorsanız başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir