Garanti Bankası’nın BBVA Momentum Sosyal Girişimcilik Destek Programına Başvurular Başladı! 0 1223

BBVA-Momentum

Garanti Bankası, dünya çapında sosyal girişimcilere destek veren BBVA Momentum Sosyal Girişimcilik Destek Programı’nı Impact Hub Türkiye işbirliğiyle gerçekleştiriyor. Toplumsal bir problemi önemli ölçüde değiştirebilecek, girişimci yaklaşımını toplumsal odakta toplayabilen, minimum iki yıldır faaliyet gösterip en az iki çalışanı olan tüm girişimciler 6 Mayıs 2019’a kadar başvurularını gerçekleştirebilirler.

Sosyal girişimi ve toplum üzerindeki faydalarını görünür hale getirecek, Türkiye’yle eş zamanlı olarak ABD, Meksika ve Kolombiya’da gerçekleşecek bu program sonunda sosyal girişimcilere oldukça çeşitli destek ve fırsatlar sunulacak. Örneğin, programa katılmaya hak kazanan girişimciler, İspanya merkezli yönetim bilimleri okulu IE Business School tarafından verilecek online eğitimler ve diğer sınıf içi eğitimlere altı ay süresince katılabilecek ve stratejik mentör programından yararlanabilecekler.

Eğer siz de toplumdaki sorunlara kökten çözümler getirmeyi kendinize misyon edinmiş ve bu anlamda harekete geçmiş bir sosyal girişimciyseniz, 6 Mayıs 2019 tarihine kadar,  https://www.momentum.bbva.com/en/ adresinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Programla ilgili tüm sorularınızın cevabı için momentum@garanti.com.tr adresine yazmanız yeterli!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir