Sosyal Girişimciler İstanbul’da Buluşuyor! 0 922

sosyal-girisimcilik-gunu

Sosyal girişimcileri bir araya getiren ve destekleyen küresel sivil toplum kuruluşu Ashoka, en az 1 yıldır faaliyet gösteren sosyal girişimcileri ve girişimcilerle birlikte çalışan özel sektör liderlerini, 28 Mayıs’ta bir araya getiriyor!

Salt Galata’da gerçekleşecek olan etkinlik, MIT’in Liderlik ve Kurumsal Davranış Bilimleri çalışmalarının öncü ismi Dr. Otto Scharmer’in interaktif açılış konuşmasıyla başlayacak. Sosyal Girişimcilik Günü boyunca katılımcılar vaka kliniklerini gözlemleyecek, ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış paylaşım atölyelerinde vakit geçirecek ve sektör liderleriyle tanışma fırsatı yakalayacak.

Sosyal Girişimcilik Günü’ne katılım ücretsiz olacak. Eğer siz de, fikirleriyle toplumda fark yaratmayı başarmış isimlerle bir araya gelme fırsatı yakalamak istiyorsanız, 7 Mayıs Salı gününe kadar bir başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Başvurular değerlendirilirken katılımcıların demografi ve çalışma alanı çeşitliliğinin gözleneceğini de söyleyelim. 🙂 Detaylı program bilgisi, başvurusu kabul edilen katılımcılara 14 Mayıs’a kadar iletilecek ve kendilerinden kayıtlarını kesinleştirmeleri istenecek.

Sosyal Girişimcilik Günü’ne başvuru formu için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir