Impact Hub Nedir? 0 2682

Amsterdam’dan San Francisco’ya, 80’den fazla merkezde faaliyet gösteren 13.000 üyeye sahip global bir ağ: Impact Hub.

Dünyada fark yaratan girişimciler için keyifli ve verimli bir çalışma ortamı yaratmayı hedefleyen Impact Hub, sosyal odaklı çalışmalar yürüten girişimcileri ve liderleri bir araya getiren kolektif bir mekan. Üyelik tabanlı yürütülen kurum girişimcilerin yanı sıra yazılımcılar, danışmanlar, serbest çalışanlar, kreatifler ve daha pek çok alandan çalışana ilham verecek; kendilerini rahat ve verimli zaman geçirebilecekleri bir ortam sunmayı hedefliyor. Impact Hub Fellowship ,Unreasonable Labs Türkiye, gibi aşamalı programların öncülüğünü üstelenerek global bir perspektifle Türkiye’de de çözüm odaklı işlere imza atıyor. Farklı deneyimleri ve bilgi aktarımını profesyonel bir çizgiye taşıyan bu oluşum, üretken, yaratıcı, sorgulayan ve harekete geçen kişilere motivasyon sağlıyor diyebiliriz.

Ortak bir alan sunmasının yanı sıra yukarıda bahsettiğimiz destek ve hızlandırma programları da sosyal meselelere çözüm aşamasında önemli basamaklardan biri. Her geçen gün sorunların peşinden koşan insanların bu çözüm odaklı oluşumlar sayesinde, sonuca kültürel bir dönüşüm yaratarak başarıya ulaştığı birçok proje var. “Ürettikçe mutlu olur, ürettiklerimizi paylaştıkça başarılarımızdan daha çok keyif alır ve çevremizi bu enerji ile besleriz.” mottosuyla yola çıkan Impact Hub, sürdürülebilir bir etki ile büyümenin peşinde. Sosyal etkiyi önemseyen, sakin, yeri geldiğinde eğlenceli ve dinamik bir mekandan söz ediyoruz. Başarının ve devamlılığın sırrı da aslında bu enerjiden geliyor. Networking etkinlikleri ile iletişimi diri tutan programlar katılımcılar için en büyük olanaklardan biri.

Dünyanın farklı şehirlerindeki, farklı disiplinlerinden ortak amaçlar doğrultusunda çalışan kişileri bir arada tutmanın heyecanını Impact Hub ile deneyimleyebilir, daha verimli ve farklı bakış açılarını tanıyabileceğiniz bir ortamda çalışabilirsiniz. Katılmak ve detaylı bilgi almak için Impact Hub‘u ziyaret edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir