Sosyal Girişim
  • Tüm Haberler
  • Yarışmalar
  • Etkinlikler
  • Destekler
  • Sosyal Girişimler
  • Sosyal Fayda
Okuduğunuz Yazı: İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü Adayları Açıklandı
Sosyal Bülten
Sosyal GirişimSosyal Girişim
Font ResizerAa
Ara...
  • Tüm Haberler
  • Yarışmalar
  • Etkinlikler
  • Destekler
  • Sosyal Girişimler
  • Sosyal Fayda
  • Bülten
Takip Et
Copyright © 2025 Sosyal Girişim | Tüm Hakları Saklıdır. Ahtapot bu siteyi sizlere iftiharla sunar.

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü Adayları Açıklandı

Etkinlikler
Son Güncelleme: 12 Kasım 2018
1 Dk. Okuma Süresi
PAYLAŞ

Kale Grubu’nun kurucusu İbrahim Bodur’un “önce insan” felsefesi doğrultusunda sosyal girişimcileri finansal olarak desteklemeyi hedefleyen İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü, İş Birliği Ödülü adayları açıklandı.

Türkiye’nin gelecek vadeden sosyal girişimcilerini ödüllendiren İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü, Kale Grubu ve dünyanın en geniş sosyal girişimcilik ağı olan Ashoka tarafından hayata geçiriliyor. Erken ve ileri aşamalarda tüm projeleri kapsamına alan ve herhangi bir konu veya yaş sınırlaması bulunmayan yarışma, bu yıl ‘İş Birliği Ödülü’ vererek bir ilke imza atıyor.

İş Birliği Ödülü Adayları

Sosyal etkiyi artırmak amacıyla iki kurum arasında geliştirilen iş birliği projelerine ilişkin başvuruların kabul edildiği İş Birliği Ödülü’nün adayları belli oldu. Ödül miktarının 50.000 TL olarak belirlendiği kategorinin bu yılki adayları:

  • Dijital Topuklar – Elif Doğan & Perihan Gürer

  • Çimenev Bilim ve Sanat Merkezi & MEF Üniversitesi IDP Topluluğu – Hacer Foggo & Berker Özçelik

  • Türkiye Kadın Balıkçılar Girişimi & Su Ürünleri Kooperatifleri Merkez Birliği – Huriye Göncüoğlu & Ramazan Özkaya

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülleri hakkında daha detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş
Facebook Whatsapp Whatsapp LinkedIn Copy Link
0 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
FacebookLike
XFollow
InstagramFollow
LinkedInFollow

Subscribe Now

Subscribe to our newsletter to get our newest articles instantly!
Son Haberler
KUZKA’dan Sosyal Girişimcilere 39 Milyon TL Hibe Desteği: Bilgilendirme ve Eğitim Toplantıları Başlıyor
30 Temmuz 2026
Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Konferansı Öncesi Türkiye’den Temiz Teknoloji Hamlesi: TÜBİTAK’tan Yeşil Girişimlere Dev Destek
30 Temmuz 2026
Bitaksi ve KAÇUV’dan Anlamlı İş Birliği: Kanser Tedavisi Gören Çocukların Ailelerine Ücretsiz Ulaşım Desteği
29 Temmuz 2026
İş Bankası’ndan Lise Öğrencilerine Girişimcilik Programı: WorkupOnBoard
29 Temmuz 2026
Halkbank, 280 Bin Kadın Girişimciye 140 Milyar TL Finansman Sağladı
29 Temmuz 2026
KUZKA’dan Sosyal Girişimcilere 39 Milyon TL Hibe Desteği: Bilgilendirme ve Eğitim Toplantıları Başlıyor
30 Temmuz 2026
Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Konferansı Öncesi Türkiye’den Temiz Teknoloji Hamlesi: TÜBİTAK’tan Yeşil Girişimlere Dev Destek
30 Temmuz 2026
Bitaksi ve KAÇUV’dan Anlamlı İş Birliği: Kanser Tedavisi Gören Çocukların Ailelerine Ücretsiz Ulaşım Desteği
29 Temmuz 2026
İş Bankası’ndan Lise Öğrencilerine Girişimcilik Programı: WorkupOnBoard
29 Temmuz 2026
Halkbank, 280 Bin Kadın Girişimciye 140 Milyar TL Finansman Sağladı
29 Temmuz 2026

Son Yazılar

  • KUZKA’dan Sosyal Girişimcilere 39 Milyon TL Hibe Desteği: Bilgilendirme ve Eğitim Toplantıları Başlıyor
  • Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Konferansı Öncesi Türkiye’den Temiz Teknoloji Hamlesi: TÜBİTAK’tan Yeşil Girişimlere Dev Destek
  • Bitaksi ve KAÇUV’dan Anlamlı İş Birliği: Kanser Tedavisi Gören Çocukların Ailelerine Ücretsiz Ulaşım Desteği
  • İş Bankası’ndan Lise Öğrencilerine Girişimcilik Programı: WorkupOnBoard
  • Halkbank, 280 Bin Kadın Girişimciye 140 Milyar TL Finansman Sağladı

Son yorumlar

  1. M.U. - THY’den Sürdürülebilirlik Hamlesi: Uçak Koltukları Okul Çantasına Dönüştü
  2. Veli timur - Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Yemek Desteği Sağlayan Sosyal Girişim: Odi
  3. hisar - EGET Vakfı’ndan Muğla’da Yükselen Sosyal Girişim Modeli

Benzer Haberler

İŞKAD Kadın Girişimci Ödülleri 2026 Başvuruları Başladı

İş Kadınları Derneği (İŞKAD) tarafından kadın girişimciliğini desteklemek, başarılı kadınların…

3 Dk. Okuma Süresi
10 Temmuz 2026

Sanofi, Türk Sağlık Girişimlerini VivaTech 2026’da Dünyayla Buluşturdu

Sanofi’nin PharmUp Girişimcilik Programı’ndan mezun olan 6 Türk sağlık girişimi,…

5 Dk. Okuma Süresi
9 Temmuz 2026

KUES Raporu, Türkiye Girişim Sermayesi Ekosisteminin 20 Yılını İnceledi 

Koç Üniversitesi – ESAS Holding Alternatif Yatırımlar Merkezi (KUES) tarafından…

3 Dk. Okuma Süresi
6 Temmuz 2026

Ashoka Türkiye’den Sezon Finali: Bireylerden Sistemlere ve Zihniyetlere Değişim Paneli!

Ashoka Türkiye ve şehrin dinamik kültür-sanat, çalışma ve buluşma alanı…

3 Dk. Okuma Süresi
24 Haziran 2026

Always Stay Up to Date

Subscribe to our newsletter to get our newest articles instantly!
Sosyal Girişim
Instagram X-twitter Linkedin Facebook
Sosyal Girişim © 2025 – Tüm Hakları Saklıdır.

Ahtapot bu siteyi sizlere iftiharla sunar.

Son Haberler

KUZKA’dan Sosyal Girişimcilere 39 Milyon TL Hibe Desteği: Bilgilendirme ve Eğitim Toplantıları Başlıyor
30 Temmuz 2026
Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Konferansı Öncesi Türkiye’den Temiz Teknoloji Hamlesi: TÜBİTAK’tan Yeşil Girişimlere Dev Destek
30 Temmuz 2026

Kategoriler

  • Tüm Haberler
  • Yarışmalar
  • Etkinlikler
  • Destekler
  • Sosyal Girişimler
  • Sosyal Fayda

Diğer

  • Sosyal Girişim Nedir?
  • Hakkımızda
  • İletişim
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?